Cítit zdravý vztah k penězům, vysvobodit se z prožitku nedostatku,
strachu a manipulací, které jsou s penězi a prosperitou spojené.
Přestat se snažit být někým, kým nejsem.
Prožívat důstojnost se vším, co v životě máme a kudy jsme až dosud životem šli.
Oživit v sobě pokoru, důstojnost, lidskost, vizi, sounáležitost, vitalitu, radost
a smysl své jedinečné životní cesty.

To vše dohromady je pro mě Celistvá prosperita.

Zvedat své těžiště hojnosti a prosperity chce plynulý pohyb, každodenní strečink jako při sportu. Vyžaduje to vědomí souvislostí, chce to plán a rozhodnutí vykročit.

Nikdy nebudete dostatečně připraveni, není tedy nač čekat.
Pojďte se mnou udělat ten první krok.

SEMINÁŘE

Kdo je Šárka Weberová?

V práci s Těžištěm hojnosti a Celistvou prosperitou spojuje své pragmatické vzdělání (má titul Bc. z Vysoké školy ekonomické v Praze, ale moc ho nepoužívá), zkušenosti zaměstnance, manažerky nadnárodních korporací (i v bankovnictví), podnikatelky a investorky, psychologickou a terapeutickou moudrost i rozmanité duchovní principy. Čerpá z osobních zkušeností velkých zisků i ztrát. Nabízí duchovní hloubku i praktický uzemněný přístup, který dokáže převést záměr do hmotné reality.

Své kliety provází na cestě k pravdivému smysluplnému životu, ke znovuspojení s vnitřními zdroji síly, lásky, moudrosti, prosperity. Spolu se svým manželem Zdeňkem provází Visionquestem, cestou hledání své vlastní životní vize v přírodě, spolu s dalšími kolegy spoluprovázela 5 let dlouhodobým programem Vědomý Lídr.

Šárka pochází z progresivního podnikatelského rodinného prostředí ekonomů  a obchodníků, které nejen že výrazně formovalo její životní cestu, ale díky kterému také získala vhledy do mnoha světlých, ale i stinných tragických aspektů vztahu k bohatství a prosperitě.

PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE