MEDITACE VOLNĚ KE STAŽENÍ A POSLECHU

Prosperita proudí v každém z nás.
Skrze své tělo s ní můžeme být v kontaktu.
Pojďte se spolu se mnou ponořit do svého těla a spojit se s ní.

Když se nořím do této meditace já sama, pokaždé mi tělo a duše přináší jiné situace, souvislosti a vhledy. Pokaždé jedinečné i universální, pokaždé přirozeně moudré.

 

Pokud Vás tato meditace z Celistvé prosperity zajímá, vložte prosím svou emailovou adresu, kam Vám máme poslat přístup k meditaci.
A také proto, abyste i další zajímavé a užitečné informace a nabídky z Celistvé prosperity dostali včas a přímo do své schránky.

O ŠÁRCE

Kdo je Šárka Weberová?

V práci s Těžištěm hojnosti a Celistvou prosperitou spojuje své pragmatické vzdělání (má titul Bc. z Vysoké školy ekonomické v Praze, ale moc ho nepoužívá), zkušenosti zaměstnance, manažerky nadnárodních korporací (i v bankovnictví), podnikatelky a investorky, psychologickou a terapeutickou moudrost i rozmanité duchovní principy. Čerpá z osobních zkušeností velkých zisků i ztrát. Nabízí duchovní hloubku i praktický uzemněný přístup, který dokáže převést záměr do hmotné reality.

Své kliety provází na cestě k pravdivému smysluplnému životu, ke znovuspojení s vnitřními zdroji síly, lásky, moudrosti, prosperity. Spolu se svým manželem Zdeňkem provází Visionquestem, cestou hledání své vlastní životní vize v přírodě, spolu s dalšími kolegy spoluprovázela 5 let dlouhodobým programem Vědomý Lídr.

Šárka pochází z progresivního podnikatelského rodinného prostředí ekonomů  a obchodníků, které nejen že výrazně formovalo její životní cestu, ale díky kterému také získala vhledy do mnoha světlých, ale i stinných tragických aspektů vztahu k bohatství a prosperitě.